I - IV: 8:00-17:00
V: 8:00 - 15:45

Savaitgaliais nedirbame

I - IV: 8:00-17:00
V: 8:00 - 15:45

Savaitgaliais nedirbame

Kontaktai

Turite klausimų?

Susisiekite

Siekiame jog mūsų teikiamos paslaugos būtų kokybiškos ir prieinamos visiems. 

Adresas

Vaižganto g. 27, LT-98121 Skuodas

8 440 73 001

El. paštas

info@skuodovandenys.lt

Atsiųskite žinutę

Kontaktų forma

Darbuotojų sąrašas

UAB „Skuodo vandenys“ darbuotojų sąrašas, el. paštai ir telefonai

Administracija

info@skuodovandenys.lt

Eil.Nr. Vardas Pavardė Pareigos Darbo tel. nr. El. pašto adresas Pareiginiai nuostatai
1. Hubertas Valbasas direktorius 8 601 31 211 direktorius@skuodovandenys.lt Direktorius
2. Jūratė Viskontienė vyriausioji finansininkė 8 601 32 122 jurate@skuodovandenys.lt Vyriausiasis finansininkas
3. Algirdas Miliauskas vyriausiasis inžinierius 8 616 72 089 algirdas@skuodovandenys.lt Vyriausiasis inžinierius
4. Alma Mockuvienė buhalterė-ekonomistė (8 440) 73 170 alma@skuodovandenys.lt Buhalteris-ekonomistas
5. Inga Gliožerytė administratorė-sekretorė (8 440) 73 001 inga@skuodovandenys.lt Administratorius-sekretorius

Abonentinis skyrius

saskaitos@skuodovandenys.lt

6. Rimantas Ereminas vyresnysis kontrolierius (8 440) 73 008 rimantas@skuodovandenys.lt Vyresnysis kontrolierius
7. Edita Sėlenienė kontrolierė (8 440) 73 008 edita@skuodovandenys.lt Kontrolierius
8. Valentas Meškauskas kontrolierius – šaltkalvis 8 686 36 043 valentas@skuodovandenys.lt Kontrolierius-šaltkalvis
9. Alfredas Šimkus kontrolierius – šaltkalvis     Kontrolierius-šaltkalvis

Energetikų tarnyba

10. Egidijus Zukas IT specialistas-elektrikas 8 698 18 980 egidijus@skuodovandenys.lt IT specialistas-elektrikas
11. Vytautas Zukas Elektrikas     Elektrikas

Vandens tiekimas ir nuotekų šalinimas

12. Povilas Stakauskas ekologas 8 616 76 028 povilas@skuodovandenys.lt Ekologas
13. Bronius Puidokas ekskavatorininkas-šaltkalvis 8 616 72 093   Ekskavatorininkas-šaltkalvis
14. Liudvikas Petruliavičius ekskavatorininkas-šaltkalvis     Ekskavatorininkas-šaltkalvis
15. Edmundas Mockus vairuotojas-šaltkalvis 8 686 36 134   Vairuotojas-šaltkalvis
16. Linas Gedgaudas vairuotojas-šaltkalvis     Vairuotojas-šaltkalvis
17. Mindaugas Jonaitis vairuotojas-šaltkalvis     Vairuotojas-šaltkalvis
18. Kazys Gelvinauskas suvirintojas-remontininkas     Suvirintojas-remontininkas
19. Zigmantas Žvirblis šaltkalvis-remontininkas     Šaltkalvis-remontininkas
20. Arūnas Bubliauskis šaltkalvis-remontininkas     Šaltkalvis-remontininkas
21. Juozas Zavalis šaltkalvis-remontininkas     Šaltkalvis-remontininkas
22. Remigijus Letukis santechnikas     Santechnikas
23. Dalia Stonkienė
valytoja     Valytojas

Skuodo valymo įrenginiai (Statybininkų g. 33, Skuodas)

24. Paulius Paulauskas operatorius 8 686 39 054   Operatorius
25. Henrikas Kungys operatorius 8 686 39 054   Operatorius
26. Algirdas Petrikas operatorius 8 686 39 054   Operatorius
27. Arūnas Mileris operatorius 8 686 39 054   Operatorius
Higienos ir sveikatingumo centras (P. Cvirkos g. 6A, Skuodas)
hsc@skuodovandenys.lt
28.  Irena Baužienė
kasininkė (8 440) 78 018   Kasininkas
29.  Regina Satkevičienė
baseino instruktorė (8 440) 78 018   Baseino instruktorius
30.  Vytautas Šimkus
kūrikas (8 440) 78 018   Kūrikas
31.  Renata Gliožerienė
valytoja (8 440) 78 018   Valytojas